RADOSNYCH ŚWIĄT!

RADOSNYCH ŚWIĄT!

W ramach pracy domowej z plastyki uczniowie klas pierwszych w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką kartkę świąteczną z motywem związanym z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia.

Praca nad wykonaniem zadania pozwoliła młodzieży oderwać się choć na trochę od nauki on-line oraz wykazać się pomysłowością, wrażliwością estetyczną i zdolnościami manualnymi.

Warto nadmienić, że w rolę artystów-plastyków wcielili się uczniowie klas technikum, czyli potencjalni informatycy, fryzjerzy, elektrycy, kucharze i mechanicy pojazdów samochodowych. Efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach. Zachęcamy do obejrzenia i mamy nadzieję, że dzięki nim uda się poczuć atmosferę zbliżających się świąt.

smart

Skip to content