Zmiana terminu “Zawodowy strzał w 10!”

Parczew, 10.03.2020 r.

                W poczuciu odpowiedzialności za zdrowie uczniów i zaproszonych Gości informujemy, że impreza „Zawodowy  strzał w 10” współorganizowana z  Lubelskim Kuratorem Oświaty w  ramach kampanii promocyjnej kształcenia zawodowego, zaplanowana w ZESPOLE SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA w Parczewie 12 marca 2020 r. odbędzie się w późniejszym terminie.

                Nasza decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo uczestników oraz zaleceniami Lubelskiego Kuratora Oświaty skierowanymi do dyrektorów szkół i placówek oświatowych w dniu 9 marca 2020 r.

O nowym  terminie organizacji imprezy wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni pisemnie oraz na stronie internetowej szkoły: zsparczew.pl.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności związane ze zmianą terminu.


W imieniu organizatorów:
Mirosław Kowalski dyrektor ZS w Parczewie

Skip to content