Wild West Theatre

W dniu 14.12.2018 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Parczewie z okazji Dnia Języków Obcych odbył się spektakl anglojęzyczny pt. “The double – cross Dance” przygotowany przez Wild West Theatre.

 Nauczyciele języka angielskiego pani Kamila Domańska i pani Kinga Dębowczyk już po raz drugi zaprosiły do naszej szkoły teatr Wild West z Krakowa. Profesjonalni  aktorzy, zaprezentowali nam anglojęzyczny spektakl „The Double-cross Dance” .
Ta pełna humoru i jednocześnie pouczająca komedia przedstawiała historię pełnej meandrów przyjaźni nastolatków. Znajomość Jeremiego i Alex zostaje poddana poważnej próbie w chwili, kiedy muszą zmierzyć się z prawdą i przyznać do swoich uczuć oraz popełnionych błędów.

Przedstawienie to pokazuje skomplikowany świat nastolatków, którzy balansują na granicy żartów i mierzenia się z ich konsekwencjami, szukając rozsądnych rozwiązań. Aktorzy przedstawili złożone aspekty przyjaźni w przystępny i pełen humoru sposób. Dodatkowo podkreślona jest rola i znaczenie internetu w życiu młodych ludzi.
Przekonywująca gra aktorska oraz zabawne dialogi zapewniły uczniom dobrą zabawę i mnóstwo pozytywnych emocji. Podczas spektaklu uczniowie dostosowywali się do treści przedstawienia, entuzjastycznie reagując na zmiany akcji i nastroju. Na zakończenie nagrodzili aktorów gromkimi brawami.
Po przedstawieniu była możliwość rozmowy z aktorami oraz zrobienia pamiątkowych zdjęć.
Dzięki takim występom uczniowie mają możliwość zetknięcia się z autentycznym językiem oraz mogą realnie ocenić swoje umiejętności językowe. Polecamy wszystkim taką formę nauki języka angielskiego.

Kamila Domańska i Kinga Dębowczyk

Skip to content