NA PLANIE TELETURNIEJU

NA  PLANIE  TELETURNIEJU

W środę  12 września  uczniowie  naszej szkoły z opiekunami :
Moniką Saczuk, Anną Brewczuk  i Leszkiem Makarewiczem
uczestniczyli w nagraniach pięciu odcinków rozrywkowego programu  „Koło Fortuny”. Młodzież mogła zobaczyć i aktywnie uczestniczyć w produkcji tego programu, bawiła się na widowni i dopingowała zawodników. Realizatorzy po programie określili publiczność jako jedną z lepszych – jak nie najlepszą.  Barwne stroje i żywa reakcja na widowni to to, co wyróżniało naszą grupę. Na koniec mogliśmy zrobić pamiątkowe zdjęcia z prowadzącymi Izabelą Krzan, Rafałem Brzozowskim i „zakręcić” kołem fortuny. Humory dopisywały choć był to ciężki dzień zdjęciowy. Młodzież doceniła pracę całej produkcji i przekonała się, że nagranie 30 minutowego programu trwa nawet 2 godziny. Teraz tylko emisja w TV!

Skip to content