Zawodowy strzał w 10!

                                                 Zawodowy strzał w 10!

                                 

We wtorek  29 maja z inicjatywy Lubelskiego Kuratora Oświaty odbyło się w nasze szkole przedsięwzięcie pod hasłem: Zawodowy strzał w 10!  

Uczniowie klas VII SP i II kl. gimnazjum  przemierzając stanowiska i ekspozycję poszczególnych  zawodów, podziwiali  spektakularne fryzury, degustowali rozpływające się w ustach  przysmaki ,zbierali informacje oraz otrzymywali materiały  promocyjne. Młodzież zwiedzała również obiekty szkolne i brała udział w różnych konkursach tematycznych.

Celem tej imprezy edukacyjnej było zachęcenie uczniów do podjęcia nauki w technikach i  szkołach branżowych  oraz zmiana panujących stereotypów o „wyższości szkolnictwa ogólnego nad zawodowym”.

Foto relacja

Skip to content