DZIEŃ OTWARTY – DOŁĄCZ DO ZAWODOWCÓW

DZIEŃ OTWARTY – DOŁĄCZ DO ZAWODOWCÓW

 

Dnia 24 kwietnia w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W progi szkoły zawitali gimnazjaliści, którzy wraz z opiekunami zwiedzali szkołę. Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia Dyrektora Szkoły Mirosława Kowalskiego, który powitał przybyłych gości. W dalszej części uczniowie obejrzeli film promujący szkołę, wysłuchali informacji na temat oferty edukacyjnej szkoły oraz byli świadkami ogłoszenia wyników konkursu z języka angielskiego i  konkursu fryzjerskiego pod hasłem ,,Fryzury rockowe’’ Gimnazjalistki  były pod wrażeniem fenomenalnych stylizacji modelek. Następnie młodzież zwiedzała obiekty szkolne. Po szkole oprowadzali naszych gości nauczyciele i uczniowie, którzy pokazywali zasoby naszej placówki. Gimnazjaliści mogli zobaczyć między innymi: pokazy i fizycznej i  chemiczne czyli  istną mieszankę wybuchową .W pracowniach gastronomicznych oraz na korytarzu odbyła się degustacja przysmaków przygotowanych przez uczniów klas technikum Uczniowie odwiedzili także stoisko informacyjne, przy którym zapoznali i się ze szczegółami przyjęcia do szkoły. Otrzymali również ulotki i gadżety w postaci długopisów z logo szkoły.

 

Zespół Szkół Ponadgimnnazjalnych to szkoła oferująca przyszłym uczniom doskonałą kadrę, bogate zaplecze dydaktyczne i wiele możliwości kształcenia się. Przygotowuje do zaistnienia w społeczeństwie dobrze wykształconych młodych ludzi.

Galeria

Skip to content