Szlachetna Paczka 2017

Lubię ludzi

Z takim napisem na koszulce odwiedziła nas Pani Anna Junik, Lider Szlachetnej Paczki na powiat parczewski. Uczniowie naszej szkoły z zainteresowaniem słuchali Pani Ani, która opowiadała o swojej działalności w tym szlachetnym przedsięwzięciu i o satysfakcji jaką daje jej praca na rzecz drugiego człowieka. Zachęcała młodzież do włączenia się w działalność Szlachetnej Paczki i niesienia pomocy potrzebującym. Oprócz tego wymieniła szereg plusów płynących z aktywnego wspierania tej akcji min. zdobycie nowych doświadczeń, zawieranie nowych znajomości, nauka zarządzania własnym czasem. Cztery nasze uczennice zgłosiły chęć wstąpienia w szeregi wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Cieszymy się, że wśród nas są prawdziwi bohaterowie. Zachęcamy wszystkich by wsparli działalność Szlachetnej Paczki. Nasz czas i uśmiech to małe skarby, którymi możemy obdarować drugiego człowieka i sprawić by jego świat był bardziej kolorowy.

Małgorzata Wróblewska

Skip to content