Szkolny etap V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym

W dniu 22 września 2017 roku o godz. 10.00 uczniowie naszej szkoły przystąpili do rozwiązywania testu V Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Identyczny test rozwiązywali uczniowie szkół ponadgimnazjalnych 6 powiatów: parczewskiego, bialskiego, lubartowskiego, włodawskiego, ryckiego oraz łukowskiego. Uczniowie biorący udział w Olimpiadzie musieli wykazać się bardzo szeroką wiedzą psychologiczną na poziomie akademickim.

W imieniu Komisji Konkursowej nadzorującej szkolny etap Olimpiady miło nam poinformować, że do etapu powiatowego, który odbędzie się 10 października 2017 roku zakwalifikowali się uczniowie:

1. Dominik Marczyk

2. Hubert Wójtowicz

3. Krystian Koszko

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

Skip to content