„Panna młoda jak z żurnala” – Konkurs fryzjerski w Garwolinie

Uczennice technikum usług fryzjerskich po raz kolejny reprezentowały naszą szkołę w konkursie fryzjerskim. Tym razem 24 kwietnia dwa zespoły: Marika Bójko – fryzjer – Monika Arbaczewska – modelka i Agata Karpiuk – fryzjer – Julia Chudzik modelka pod opieką Pani Joanny Szypulskiej pojechały do Garwolina na V Ogólnopolski Konkurs Mody Fryzjerskiej „Panna młoda jak z żurnala”, organizowanego w Zespole Szkół nr 2 w Garwolinie. Ponad 30 uczestników zmagało się z tym trudnym tematem – wiadomo w tym ważnym dniu każda panna młoda chce wyglądać jak „księżniczka”. Nasze uczennice zostały wyróżnione przez sponsorów konkursu otrzymując wyróżnienia i cenne nagrody. Marika i Agata z bagażem nowych umiejętności i doświadczeń mogą śmiało stylizować przyszłe panny młode. GRATULACJE!!! Powodzenia we fryzjerstwie!

Skip to content