Walentynkowe Zawody strzeleckie

Walentynkowe Zawody strzeleckie

11 lutego 2023 roku na strzelnicy pneumatycznej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie odbyły się międzyklubowe zawody strzeleckie z kalendarza Lubelskiego Związku Strzelectwa Sportowego w konkurencjach: pistolet pneumatyczny i karabin pneumatyczny.

Pierwsze miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli następujący zawodnicy:

  1. Młodzik Kpn 40 – Oberda Mateusz  – klub Dragon Chełm
  2. Junior Młodszy Kpn 50 – Szczygielski Wojciech – klub Sokół Parczew
  3. Junior  Kpn 60 – Kaczorowski Bartosz – klub Dragon Chełm
  4. Senior Kpn 60 – Sulima Amelia – klub Chemik Lublin
  5. Senior Ppn 60 – Dzida Kamil – klub Dziesiątka Lublin

Na uwagę zasługują osiągniecia uczniów naszej szkoły.

W kategorii juniorów młodszych w konkurencji karabin pneumatyczny Kpn 50  pierwsze miejsce zajął Wojciech Szczygielski z klasy II Ti/Tf, natomiast w kategorii juniorów w konkurencji Kpn 60 trzecie miejsce zajął Adrian Kondrasiuk z klasy IV Tip

Gratulujemy zwycięzcom.

Skip to content