„Nasi zdolni filmowcy”

Miło jest nam poinformować, że młodzież z naszej szkoły zwyciężyła w wojewódzkim konkursie pożarniczym „STOP pożarom lasów”. Został on zorganizowany przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie pod Honorowym Patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty. Drużyna uczniów z klasy IV TI/TE w składzie:

Jakub Szwaj,

Damian Abramczuk,

Michał Drożdż,

Wojciech Matczuk,

Michał Sobich,

Mateusz Mikołajko

zajęła I miejsce na etapie powiatowym, a następnie wojewódzkim w kategorii: film promujący akcję.

W nagrodę otrzymali bon na sfinansowanie kilkudniowej wycieczki dla całej klasy. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 4 w Lublinie. Przy tej okazji młodzież mogła zwiedzić budynek jednostki oraz poznać sprzęt jakim dysponują strażacy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy udanej wycieczki.

Skip to content