Wręczenie nagród uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Podczas Dnia Dziecka 01.06.2021r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego. Uczniowie ze szkół powiatu parczewskiego zaprezentowali swoje umiejętności językowe w formie prezentacji multimedialnych. W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele języka angielskiego.
  W tegorocznej edycji konkursu udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół  w Parczewie,  Szkoły Podstawowej numer 1 i Szkoły Podstawowej numer 3 w Parczewie. Celem konkursu, podobnie jak w poprzednich latach jest propagowanie zainteresowania nauką języka angielskiego wśród młodzieży oraz promocję szkoły wśród uczniów szkół podstawowych. Prace zaprezentowane w finale cechował wysoki poziom merytoryczny i językowy.
Osoby nagrodzone w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego:
Kategoria: Zespół Szkół: Jakub Haponiuk, kl III TI/TE, Łucja Karwowska, kl. II TI, Wiktoria Jędrzejewska, kl.I TI oraz wyróżnienie Paweł Gmitruk, kl. II TI.
Kategoria: Szkoły Podstawowe : Kinga Wróblewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Parczewie, Oliwia Kołodziejczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Parczewie oraz  Martyna Dąbrowska ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Parczewie.
Serdecznie dziękujemy Panu Staroście Januszowi Hordejukowi za objęcie patronatem Konkursu Języka Angielskiego oraz Zarządowi Powiatu za wsparcie naszej inicjatywy. Pomimo ograniczeń wynikających z trybu nauczania zdalnego w dobie pandemii młodzież chętnie stanęła do rywalizacji.
Najmilszą częścią było wręczenie nagród ufundowanych przez Zarząd Powiatu Parczewskiego.   Podczas uroczystości, którą uświetnili swoją obecnością Pan Starosta Janusz Hordejuk, Pan Wicestarosta Artur Jaszczuk oraz oczywiście Dyrektor naszej szkoły Pan Mirosław Kowalski uczestnicy konkursu otrzymali nagrody oraz dyplomy. Pan Starosta podkreślił rolę nauczycieli, którzy pomogli młodzieży przygotować się do wyzwania, jakim było uczestnictwo w konkursie.
Pan Dyrektor pogratulował zwycięzcom jak  również wyraził uznanie dla inicjatywy nauczycieli języka angielskiego i zachęcił do organizowania kolejnych edycji konkursu.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego!

Organizatorzy

Skip to content