Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Fotograficznego “Wiosna w kadrze”

Komisja konkursowa wyłoniła laureatów Szkolnego Konkursu Fotograficznego “Wiosna w kadrze”.
Jest nam niezwykle miło poinformować, że
pierwsze miejsce zajęła Emilia Marciniuk z klasy II TF/TS.
Drugie miejsce przypadło Wiktorii Dobroczyńskiej z klasy I TFp.
Trzecie miejsce należy do Jakuba Haponiuka, ucznia klasy II TI/TE. Gratulujemy zwycięzcom.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Wybór najlepszych zdjęć był bardzo trudny. Nadesłaliście piękne zdjęcia, co świadczy o waszej wrażliwości artystycznej. Życzymy Wam, abyście nie poprzestawali w pielęgnowaniu pasji, jaką niewątpliwie jest fotografia. Kolejny konkurs fotograficzny już w nowym roku szkolnym. Może tym razem Wy, droga młodzieży, zaproponujecie temat?
 
Małgorzata Wróblewska

I miejsce Emilia Marciniuk
II Miejsce Wiktoria Dobroczyńska
III miejsce Jakub Haponiuk
Skip to content