Mamy mistrza świata!

To niesamowite, że nie w renomowanej szkole  w Warszawie czy w Krakowie, lecz w parczewskim Staszicu uczy się  aktualny mistrz świata w męskim fryzjerstwie Marceli Drożdzyk. Udowodnił on tym samym, że  w tak  małym mieście jak Parczew  można spełniać wielkie i  spektakularne marzenia. Nasz utalentowany uczeń wraz z drużyną juniorów  wywalczył dla Polski tytuł Mistrza Świata we Fryzjerstwie Artystycznym OMC Hairworld 2019 w Paryżu. Nie było łatwo, gdyż w konkursie wzięło udział 1184 osób z 50 państw świata. Marceli jest liderem polskiej  drużyny juniorów. Zdobył indywidualnie  brązowy medal w najtrudniejszej konkurencji  klasycznej. Idealnie wyczesana fryzura  to sprawdzian precyzji oraz dbałości o szczegóły i nasz młody mistrz  zdał go celująco. Gratulujemy!

Skip to content