Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Ostatni dzwonek w tym roku szkolnym zabrzmiał wyjątkowo w środę, 19 czerwca 2019 roku. Uroczystość rozpoczęło wystąpienie pana dyrektora Mirosława Kowalskiego, który powitał wszystkich zebranych: uczniów, rodziców i nauczycieli, a następnie dokonał krótkiego podsumowania kończącego się roku szkolnego. Dziękując za całoroczną pracę uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły wyróżnił klasę I TI/TE, która osiągnęła najlepsze wyniki w nauce i miała najwyższą frekwencję. Kończąc swoje przemówienie, dyrektor złożył gratulacje uczniom, którzy uzyskali promocję do następnej klasy z wyróżnieniem. Świadectwa z ,,czerwonym paskiem” z rąk pana dyrektora odebrało dziesięciu uczniów, a najwyższą średnią – 5,20 uzyskała uczennica klasy III TI Olga Trześniewska. Zaproszonym na uroczystość rodzicom wyróżnionych uczniów pan dyrektor wręczył listy gratulacyjne.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród uczniom wyróżniającym się w zachowaniu i w nauce oraz zaangażowanym w życie szkoły lub reprezentującym ją we wszelkiego rodzaju konkursach i zawodach. Przedstawiciele Rady Rodziców, która ufundowała te nagrody wręczyli je siedemdziesięciu dwóm uczniom.
Na zakończenie uroczystości pan dyrektor i wszyscy zabierający głos goście, dziękując za pracę i zaangażowanie w kończącym się roku szkolnym, życzyli uczniom i nauczycielom zasłużonego odpoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji.

Skip to content