Warsztaty fryzjerskie w kl II a w Szkole Podstawowej im W. Jagiełły.

Warsztaty fryzjerskie w kl II a w Szkole Podstawowej im W. Jagiełły spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Pani Marlena Drożdżyk w ciekawy sposób przybliżyła dzieciom swój zawód. Opowiedziała o sposobach pielęgnacji włosów oraz o najnowszych trendach fryzur na wiosnę. Drugoklasiści chętnie angażowali się w zadania związane z wykonaniem stylizacji fryzur na główkach fryzjerskich pod okiem uczennic z naszej szkoły. W II a odbył się również pokaz mody i urody. Dziewczęta i chłopcy wdzięcznie prezentowali kolorowe fryzury i fantazyjne uczesania wykonane przez Sandrę Soares, Paulinę Kowalczuk, Wiktorię Sikorę oraz Weronikę Domańską. Warsztaty zostały zainicjowane przez przewodniczącą Rady Rodziców panią K. Wiśniewską. Dziękujemy
za zaproszenie.

Galeria.

Marlena Drozdżyk

Accessibility