Warsztaty fryzjerskie w kl II a w Szkole Podstawowej im W. Jagiełły.

Warsztaty fryzjerskie w kl II a w Szkole Podstawowej im W. Jagiełły spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem. Pani Marlena Drożdżyk w ciekawy sposób przybliżyła dzieciom swój zawód. Opowiedziała o sposobach pielęgnacji włosów oraz o najnowszych trendach fryzur na wiosnę. Drugoklasiści chętnie angażowali się w zadania związane z wykonaniem stylizacji fryzur na główkach fryzjerskich pod okiem uczennic z naszej szkoły. W II a odbył się również pokaz mody i urody. Dziewczęta i chłopcy wdzięcznie prezentowali kolorowe fryzury i fantazyjne uczesania wykonane przez Sandrę Soares, Paulinę Kowalczuk, Wiktorię Sikorę oraz Weronikę Domańską. Warsztaty zostały zainicjowane przez przewodniczącą Rady Rodziców panią K. Wiśniewską. Dziękujemy
za zaproszenie.

Galeria.

Marlena Drozdżyk

Skip to content