Pasja…kreacja …sztuka…

Pasja…kreacja …sztuka…
We wrześniu w stolicy Francji odbyły się kolejne Mistrzostwa Świata we Fryzjerstwie. Narodowa Fryzjerska Kadra Polski w tym roku liczyła
aż 16 zawodników i była najliczniejsza w historii. W tym gronie był Marceli Drożdżyk , który Paryżu zajął 7 miejsce w kategorii Fryzura Kreatywna.
Nasz junior rywalizował z zawodnikami z Puerto Rico ,Japonii i Tajlandii. Kreatywne uczesanie łączy w sobie dwa elementy: strukturę i kolor.
Użyte zestawienia kolorystyczne to gra wielu odcieni jednej barwy, podkreślone właściwym kształtem tworzy na włosach wspaniałą rzeźbę.
W tej konkurencji nasz reprezentant musiał wykazać się oryginalnym pomysłem i nieszablonowością.
Nie dziwi więc, że ciągle jest na fali wznoszącej.
Młody fryzjer nie spoczywa na laurach. 6 października wziął udział w targach fryzjerskich “URODA” Gdańsk, których częścią była akcja charytatywna- Czesanie za uśmiech i razem z członkami fryzjerskiej kadry polski wspierał Hospicjum “Pomorze dzieciom”. Został też wyróżniony honorową odznaką rzemiosła. Spektakularnym sukcesem ( zajęcie I miejsca w konkurencji męskiej) zakończył się również udział Marcela w Ogólnopolskim Konkursie dla Uczniów Sztuki Fryzjerskiej Young Talent Cup, który odbył się 20 października w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content