Fryzjerski zawrót głowy –  i sukces gotowy!

Fryzjerski zawrót głowy –  i sukces gotowy!

Fryzjer to przede wszystkim specjalista od  strzyżenia, modelowania i farbowania włosów. Dlatego powinna go cechować  wrażliwość estetyczna, a także precyzja i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę. Taki właśnie ( pomimo młodego wieku) jest Merceli Drożdżyk. Uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. S. Staszica w Parczewie . Pasjonuje go fryzjerstwo męskie i sztuka berberska. Specjalizuje się w trymowaniu i goleniu brody.

Jako jedyny junior zakwalifikował się do Narodowej Kadry Fryzjerstwa Polskiego oraz został nominowany do wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata HAIRWORLD, które odbędą się  9-10.09. 2018r. w Paryżu. Organizatorem mistrzostw  jest Światowa Organizacja Mistrzostwa Fryzjerskiego, czyli OMC. Należy do niej około 60 krajów, w tym Polska.

Sukces naszego ucznia to również prestiż  dla szkoły, która od początku nauki wspierała go  w dążeniach do osiągnięcia doskonałości w wymarzonym zawodzie. Marcel jest laureatem wielu konkursów szkolnych, wojewódzkich i ogólnopolskich ,w tym konkursu uczniów fryzjerstwa im. Antoniego Cierplikowskiego w Sieradzu 2016/17r. Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego w Poznaniu 2017/18r  III Międzynarodowego i IX Ogólnopolskiego Konkursu Fryzjerskiego o Puchar Prezydenta Olsztyna.2018r jak również Wojewódzkich Mistrzostw  Fryzjerstwa w Lublinie2017/18r
Jesteśmy szkołą odkrywającą talenty. Nasza młodzież ma wielkie możliwości, nowoczesną pracownię fryzjerską ,kreatywnych i zaangażowanych nauczycieli. Współpracujemy z najlepszymi firmami kosmetyczno-fryzjerskimi w kraju. To przynosi efekty w postaci sukcesów naszych uczniów.

Najlepszą wizytówką fryzjera jest jego praca. Jeśli jest perfekcyjny, to prędzej czy później zostanie zauważony. Coraz bardziej liczą się fachowcy  świadczący wysokiej jakości usługi. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im Stanisława Staszica w Parczewie.  szybko reaguje na zmieniające się trendy i w profesjonalny  sposób podchodzi do kształcenia zawodowego, otwierając tym samym przed młodymi ludźmi kształcącymi się w tym zawodzie wspaniałe perspektywy.

Skip to content