Pierwsze koty za płoty

PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY

30 października Samorząd Uczniowski tradycyjnie przygotował otrzęsiny klas pierwszych. Uczniowie klas I TZ, I TI i I TF/TS, wspólnie ze swoimi wychowawcami, wzięli udział w zabawach przygotowanych przez ich starszych kolegów i koleżanki. Nad prawidłowym przebiegiem konkurencji czuwało jury, któremu przewodniczył dyrektor szkoły mgr inż. Mirosław Kowalski. Pierwszą konkurencją było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania dotyczące szkoły
i nauczycieli, w tym zadaniu  uczniów wspierali wychowawcy. Następnie pierwszaki miały za zadanie wypić talerz mleka z bitą śmietaną bez użycia rąk, znaleźć na terenie szkoły
3 wyznaczone rekwizyty, a na koniec odgadnąć jak najwięcej zaprezentowanych tytułów piosenek. Bezkonkurencyjna okazała się młodzież z klasy I TZ, II miejsce przypadło klasie
I TF/TS, III zaś klasie I TI. Dyrektor wręczył uczniom nagrody w postaci karnetów na dni bez pytania.

Witamy serdecznie zacnych pierwszoklasistów w gronie uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica.

Małgorzata Wróblewska

Skip to content