IV Szkolny Turniej Szachowy

19 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbył się IV Szkolny Turniej Szachowy o puchar Dyrektora Szkoły.
Głównym celem turnieju jest promowanie gry w szachy i zachęcenie młodzieży do uczenia się
i grania w tą piękną grę.

W turnieju wzięło udział  21 uczniów naszej szkoły.  Po siedmiu rundach najwięcej punktów zdobył
Wojciech Dudziński z kl. IVTI i uzyskał tytuł mistrza szkoły. Drugie miejsce zajął Błażej Michaluk z kl. IIITZ
a trzecie Dominik Malesa z kl. IIITI.  Wśród dziewcząt najlepsza była Kinga Grochowska z kl. II TF.
Uczeń Jakub Stryczek z kl. IITS uzyskał V kategorię szachową.

Turniej został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu Rady Rodziców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych
oraz dzięki uprzejmości Rafała Michaluka z Klubu Szachowego Szachmix z Gródka Szlacheckiego.

Na zakończenie konkursu Dyrektor Szkoły mgr inż. Mirosław Kowalski wręczył zwycięzcom
puchary i dyplomy, dziękując za udział i życząc wszystkim sukcesów w dalszych rozgrywkach.